Naujienos

Kvietimas į knygos „Istoriniai Lietuvos architektūros paveldo interjerai: istorija, tvarkyba, vertinimas“ pristatymą

Lietuvos dailės muziejus ir Vilniaus dailės akademija kviečia į prof., dr., architekto paveldosaugininko JONO RIMANTO GLEMŽOS knygos „Istoriniai Lietuvos architektūros paveldo interjerai: istorija, tvarkyba, vertinimas“ (Vilniaus dailės akademijos leidykla, 2014 m.; knygos apimtis – 567 psl. su 2000 iliustracijų) pristatymą kultūros ir meno visuomenei, restauratoriams, paveldosaugos darbuotojams.

Vieta ir laikas: Vilniaus paveikslų galerijoje (Didžioji g. 4) 2014 m. spalio 28 d., antradienį, 17.30 val.

Knygos pristatymo vakarą pradeda Lietuvos dailės muziejaus direktorius Romualdas Budrys.

Pasisako:
• Prof. ,dr. Jonas Glemža, knygos autorius
• Architektas Romanas Jaloveckas, restauratorius-veteranas
• Architektė Marija Nemunienė, ICOMOS Lietuvos nacionalinio komiteto pirmininkė
• Architektė Neringa Šarkauskaitė-Šimkuvienė, paveldo interjerų restauratorė
• Architektė Giedrė Filipavičienė, VĮ „Lietuvos paminklai“ direktoriaus pavaduotoja, restauratorė
• Dr. Marius Iršėnas, Vilniaus dailės akademijos prorektorius mokslui , VDA leidyklos direktorius