Naujienos

Virtualaus architektūros muziejaus kolekciją papildė per 250 naujų eksponatų. Didžiąją dalį sudaro Vilniaus Gedinimo technikos universiteto Architektūros fakulteto Architektūros katedros akademinių darbų archyvas iki 2000 m. Taip pat naujai atrasti Elenos Nijolės Bučiūtės projektuoto Nacionalinio operos ir baleto teatro projekto dokumentai. Ruošiamės ir 2021 metais papildyti muziejaus fondus reikšminga architektūrine medžiaga.

Interviu su A Karaliumi

Kūrybinių industrijų parko „Architektūros centras“ inicijuotas interviu su architektu, kultūros portalo pilotas.lt sumanytoju ir redaktoriumi Audriumi Karaliumi.

Armino_g_Marijampole_3

Interaktyvus Lietuvos architektūros žemėlapis – jau septintus metus su Lietuvos kultūros tarybos, Lietuvos architektų sąjungos ir kitų asmenų lėšomis pildomas tinklalapis archmap.lt. Čia galima rasti tiek žymių šalies architektų (Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatų A. Ambraso, E. Miliūno, R. Paleko ir kt.), tiek jaunų kūrėjų darbų.

Interviu su Natkeviciumi-2017

Kūrybinių industrijų parko „Architektūros centras“ sukurtas interviu su architektu Gintautu Natkevičiumi.

Interviu su Natkeviciumi-2017

2017 metais Virtualaus Lietuvos architektūros muziejaus rinkinį – dokumentinių filmų (interviu) ciklą – papildė interviu su architektu Gintautu Natkevičiumi.

Interviu su Natkeviciumi-2017

2017 metais Virtualaus Lietuvos architektūros muziejaus rinkinį – dokumentinių filmų (interviu) ciklą – papildė interviu su architektu Gintautu Natkevičiumi.