Interviu su Rolandu Paleku 2016

Tęsiame Virtualaus Lietuvos architektūros muziejaus rinkinio – dokumentinių filmų (interviu) ciklą. Jį papildėme interviu su žymių šalies architektu, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu Rolandu Paleku.

Interviu su Rolandu Paleku 2016

Tęsiame Virtualaus Lietuvos architektūros muziejaus rinkinio – dokumentinių filmų (interviu) ciklą. Jį papildėme interviu su žymių šalies architektu, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu Rolandu Paleku.

Interviu su Rolandu Paleku 2016

Džiaugiamės galėdami paskelbti apie Virtualaus Lietuvos architektūros muziejaus rinkinio – dokumentinių filmų (interviu) serijos – tęsinį. Jį papildėme interviu su žymių šalies architektu, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu Rolandu Paleku.

Interviu su Rolandu Paleku 2016

Toliau pildome Virtualaus Lietuvos architektūros muziejaus rinkinį – dokumentinių filmų (interviu) seriją. Šį kartą kalbintas žymus šalies architektas, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Rolandas Palekas.

Palekas

Pirmadienį, gegužės 29 d., kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson kartu Lietuvos kultūros ir meno taryba prie LR kultūros ministerijos išrinko 10 būsimų naujosios kadencijos Lietuvos kultūros tarybos narių, kuriuos teikė tvirtinti Vyriausybei.

interviu-su-a_ambrasu