interviu-su-a_ambrasu

Džiaugiamės galėdami paskelbti apie Virtualaus Lietuvos architektūros muziejaus rinkinio – dokumentinių filmų (interviu) serijos – tęsinį.

Tokią mintį perša apie Virtualaus architektūros muziejaus objektą – buvusį Kelių policijos pastato, stovinčio  Giraitės g. 3, Vilniuje – šiuolaikinę mūsų šalies architektūrą reprezentuojančiame tinklalapyje Interaktyviame Lietuvos architektūros žemėlapyje (archmap.lt)paskelbtame straipsnyje „Kelių policijos pastato viražai“ . Progmozuojama, kad greitu laiku jo neliks.

interviu-su-a_ambrasu

kult-paveldokomisjos-konferencija

Lietuvos Respublikos valstybinė kultūros paveldo komisija reaguoja į pastarųjų dienų aktualijas – lapkričio 22-23 dienomis organizuoja konferencija klausia, ar „Pažangi architektūros paveldo apsauga – misija (ne)įmanoma?“

kancas kamane.lt nuotr.

Šiąnakt mus paliko garsus architektas, Lietuvos architektų rūmų narys Algimantas Kančas (1954-05-22 – 2016-10-19).

Interviu su Sauliumi Juskiu

Pristatome trečią – paskutinę – interviu su žymių šalies architektu iš Kauno, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu Sauliumi Juškiu dalį. Filmą sudaro trys dalys.