Interviu su Natkeviciumi-2017

2017 metais Virtualaus Lietuvos architektūros muziejaus rinkinį – dokumentinių filmų (interviu) ciklą – papildė interviu su architektu Gintautu Natkevičiumi.

Interviu su Natkeviciumi-2017

2017 metais Virtualaus Lietuvos architektūros muziejaus rinkinį – dokumentinių filmų (interviu) ciklą – papildė interviu su architektu Gintautu Natkevičiumi.

Interviu su Natkeviciumi-2017

2017 metais Virtualaus Lietuvos architektūros muziejaus rinkinį – dokumentinių filmų (interviu) ciklą – papildė dar vienas interviu. Šį kartą – su architektu Gintautu Natkevičiumi.

Interviu su Rolandu Paleku 2016

Tęsiame Virtualaus Lietuvos architektūros muziejaus rinkinio – dokumentinių filmų (interviu) ciklą. Jį papildėme interviu su žymių šalies architektu, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu Rolandu Paleku.

Interviu su Rolandu Paleku 2016

Tęsiame Virtualaus Lietuvos architektūros muziejaus rinkinio – dokumentinių filmų (interviu) ciklą. Jį papildėme interviu su žymių šalies architektu, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu Rolandu Paleku.

Interviu su Rolandu Paleku 2016

Džiaugiamės galėdami paskelbti apie Virtualaus Lietuvos architektūros muziejaus rinkinio – dokumentinių filmų (interviu) serijos – tęsinį. Jį papildėme interviu su žymių šalies architektu, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu Rolandu Paleku.